Кошик
Немає відгуків, додати
+380983057768
+38 (073) 029 10 02
УкраїнаЖитомирська областьЖитомирвул Житній Базар 8
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
ПП "Канон"

Про нас

   ПП «Канон» входить до групи компаній UCC Group: http://uccgrp.org. Основними напрямками нашої діяльності є імпорт і дистрибуція хімічної продукції, а також виробництво і дистрибуція продуктів харчування. 

     Наша компанія надає кращі цінові пропозиції за рахунок прямих контрактів з виробниками хімічної продукції і власного імпорту на територію України. Ми маємо повну вертикальну інтеграцію від виробництва зернових до їх переробки в крупи, що дозволяє повністю контролювати всі виробничі ланцюжки і гарантує високу якість продукції. Фасована продукція пропонується як під нашою власною торговою маркою UGrow, так і під ВТМ торгових мереж. Співпрацюємо з торговими мережами України: Караван і Фоззі-Фуд.

      Наше підприємство ставить побудову довгострокових партнерських відносин і взаємовигідного співробітництва в основу своєї стратегії розвитку.

      Ми зацікавлені в розширенні ринків збуту і запрошуємо до співпраці нових партнерів, а також готові розглянути Ваші будь-які пропозиції.

Наші склади розташовані:

  • на базі Товариств "Дружні Сходи" ( с. Миньківці, Сквирський р-н, Київська обл.),
  • на базі тов "Світанок" ( с. Мотовилівка, Фастівський р-н, Київська обл.), 
  • ст. Кролевець с. Алтин вул Привокзальна, 
  • ст. Гадяч, Полтавська обл, вул. Вокзальна,
  • ст. Житомир пр. 3-й Іподромний